Bitcoin Kendisine Rakip Oluşturdu: Bitcoin Diamond Nedir?

Bitcoin Kendisine Rakip Oluşturdu: Bitcoin Diamond Nedir?

Son günlerin en çok mevzuşulan para birimi şüphesiz Bitcoin. Peki, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash yahut son olarak karşımıza çıkan Bitcoin Diamond’u daha önce hiç duydunuz mu?

Dijital para birimindeki son çatallanma Bitcoin Diamond’la oldu. EVEY ve takım 007 tarafından geliştirilen yeni şifreli para olan Bitcoin Diamond, orijinal Bitcoin’in kusurlarından memnun olunamaması üzerine çıkarıldı. Uzun seneler boyunca iyi bir gelişim gösteren Bitcoin, yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlem hızı gibi problemlerından bir türlü kurtulamadı ve çeşitli çatallanmalara yol açtı.

Bitcoin Kendisine Rakip Oluşturdu: Bitcoin Diamond Nedir?

şu demek oluyor ki BCD adı verilen Bitcoin Diamond ile ilgili resmi bir açıklama yapan geliştiriciler, yeni bir şifreleme olanakı yarattıklarını belirttiler. Öte taraftan, resmi Bitcoin Diamond web sitesini açtıklarını da kaydettiler.

| Bitcoin Diamond Ne İşe Yarıyor?

Ekip üyeleri tarafınca yapılan açıklamaya gore BCD ilk başlarda bir takım avantajlar sunuyor. Üst düzey gizlilik ve daha hızlı işlem onayları bu tarz şeylerin maksimum göze çarpanları olarak karşımıza çıkıyor. Bitcoin Diamond, ek olarak, müşterilerin gizliliğinin korunmasına katkıda bulunan miktar ve denge şifrelemesini de kullanıyor. Öte yandan Bitcoin Diamond’un birçok borsayla deteklendiği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mısır'da Kara Cuma: Ölü Sayısı 235'e Ulaştı!

Mısır’da Kara Cuma: Ölü Sayısı 235’e Ulaştı!

Samsung'dan Sonra Apple'da Katlanılabilir Ekran Patenti Aldı! - Portal Genç

Samsung’dan Sonra Apple’da Katlanılabilir Ekran Patenti Aldı!