BİM, Satacağı Samsung Note 8’in Mağazalarını Belirledi!

BİM, Satacağı Samsung Note 8'in Mağazalarını Belirledi!

BİM, daha önce iPhone X, Xiaomi Mi Bluetooth gibi PlayStation 4 ve Xbox One 360 teknolojik ürünlerini aktüel satışına sunmuştu. Şimdi ise BİM, Samsung’un son Note serisi Note 8’i satışa sunacak. İşte satış yapılacak mağazalar.

BİM, son olarak teknolojik aletlerden günümzde neredeyse 22 saattimizi içinde harcadığımız akıllı cep telefonunu satışa sunacak. BİM, daha önce iPhone X gibi Apple’ın trendini seçip 1100 TL gibi bir fiyat rakamı ile satmıştı. Şimdi de Samsung Galaxy Note 8’i satışa çıkarması gündemde.

BİM, Satacağı Samsung Note 8'in Mağazalarını Belirledi!

BİM, Galaxy Note 8 satışı ile ilgili çıkan haberleri doğruluyor. Ancak ne yazık ki Galaxy Note 8’ler sadece İstanbul’un Tuzla ve Esenyurt’ta bulunan şubeleri tarafından satışa sunulacak. Cihazın fiyatı da daha önce açıklanan detaylarda olduğu gibi 3.299 TL olacak. Henüz sayı hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

BİM’in aktüel dergi bülteninde de yer aldığı gibi 23 Mart’ta sözde geçen şubelerde satışa sunulacak. BİM, ayrıca Galakxy Note 8 ile birlikte Samsung hızlı şarj cihazını da ayrı şekilde satışa çıkartacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyarbakır'ın Hani İlçesi ve Bitlis'te 4 Şehit Haberi!

Diyarbakır’ın Hani İlçesi ve Bitlis’te 4 Şehit Haberi!

Son Dakika: Afrin'de 3 Askerimizi Şehit Verdik

Son Dakika: Afrin’de 3 Askerimizi Şehit Verdik!