Beşiktaş’ın YouTuber Futbolcusu Babel, Porto Maçının Olaylarını Paylaştı!

Beşiktaş'ın YouTube Futbolcusu Babel, Porto Maçının Olaylarını Paylaştı!

Beşiktaş’ta muhteşem bir sezon geçiren Ryan Babel, Porto maçının peşinden yaşananları resmi YouTube kanalından paylaştı.

Ülkemizin en büyük spor kulüplerinden birisi olan Beşiktaş’ın ünlü oyuncusu Ryan Babel’in daha önce YouTube kanalı hakkında bir haber hazırlamıştık. Uzun bir süreden beri futbol camiasının arka yüzünü görmemizi elde eden Babel, bunu geçen gün Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde gruplardan çıkmaya hak kazandığı Porto maçında da yaptı.

Beşiktaş'ın YouTube Futbolcusu Babel, Porto Maçının Olaylarını Paylaştı!

Porto’yla 1-1 berabere kalarak gruptan 1. Olarak çıkmayı garantileyen Beşiktaş, bunu başararak Türkiye açısından bir çok ilke imza attı. Bu sürecin arka yüzünü bizlere olabildiğince aktarmaya çalışan Ryan Babel ise, yine son aşama eğlenceli bir video paylaştı. “Writing History With Beşiktaş”(Beşiktaş’la Tarih Yazmak) ismiyle paylaştığı video, yalnızca Beşiktaşlıların değil, Türkiye’deki tüm futbolseverlerin severek izleyeceği bir video olmuş.

Maçın arkasından soyunma odasındaki neşe, teknik direktör Şenol Güneş’in konuşması ve oyuncularla kısa kısa sohbetlerin yer aldığı videoda, maçın ertesi gününde Beşiktaş’ın öteki oyuncularla Babel’in muhabbetleri yer alıyor. Porto maçında gene ekibinın en başarılı isimlerinden birisi olan savaş Tosun’la diyalogları, ekibin neden bu kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

İşte Babel’in Paylaşımı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa Öner

Yazar Hakkında: Mustafa Öner

Portal Genç sitesinde, genellikle spor ve gündem ile ilgili haberleri yazıp kullanıcılara sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Juventus-Barcelona Maçında Buffon Şortunu Çıkardı!

Juventus-Barcelona Maçında Buffon Şortunu Çıkardı!

Dünya Yaşamı Nasıl Başlamış ile ilgili Bilim İnsanlarının Açıklamaları!

Dünya Yaşamı Nasıl Başlamış ile ilgili Bilim İnsanlarının Açıklamaları!