Beşiktaş’ın Yıldızı Pepe’den Ronaldo’ya Çağrı: “Come To Beşiktaş”

Beşiktaş'ın Yıldızı Pepe'den Ronaldo'ya Çağrı: "Come To Beşiktaş"

Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı Pepe vatandaşı Ronaldo’yu siyah beyazlı takıma davet ederek sosyal medyadan “Come to Beşiktaş” dedi.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş‘ın Portekizli yıldızı Pepe, vatandaşı Ronaldo’yu resmen siyah beyazlı ekibe çağrı etti. Burada çok mutlu olduğunu dile getiren Pepe, toplumsal medya hesabı üzerinden Ronaldo’ya “Come to Beşiktaş” dedi.

Siyah beyazlılarda “Come to Beşiktaş” çılgınlığı devam ediyor. Beşiktaş’a aktarma süreci hakkında bilgiler vermekten geri kalmayan Pepe, “Avrupa’da biroldukça kulüpten aktarma teklifi almıştım. Ancak Beşiktaş özellikle sosyal medyada büyük dikkatimi çekti. Bana çok büyük bir sevgi gösterdiler. Buraya gelmemdeki en büyük etmen Beşiktaş yandaşıdır.” diyerek onlara sonsuz teşekkürlerini iletti.

Pepe’den Ronaldo’ya Çağrı

Beşiktaş'ın Yıldızı Pepe'den Ronaldo'ya Çağrı: "Come To Beşiktaş"

Vodafone Park’ta siyah beyazlı taraftarların büyüleyici bir atmosfer oluşturduğuna da dikkat çeken Pepe, “Kendi sahamızda bizlere karşı büyük bir destek var. Daha önce yaşamadığım şeyleri burada gördüm. Türk insanı çok sıcak kanlı. Futbol onlar için bir tutkudan da öte.” şeklinde mevzuştu.

Real Madrid’de top koşturan eski takım arkadaşı Ronaldo’veya seslenen Pepe, “Ronaldo çok büyük bir oyuncu. Hakkında çıkan kötü haberlere anlam vermek imkansız. O mükemmel bir baba. Beşiktaş’ta O’nunla beraber top oynamak isterdim.” ifadelerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sunucu Zuhal Topal Çocukluk Resmini Paylaştı!

Sunucu Zuhal Topal Çocukluk Resmini Paylaştı!

Çukur Dizisindeki Öpüşme Sahnesi Ayrılık Getirdi!

Çukur Dizisindeki Öpüşme Sahnesi Ayrılık Getirdi!