Error 522 Ray ID: 4d9665b109a4c781 • 2019-05-19 13:26:01 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Babynest Bebek Yuvası Evinizin Yeni Yuvası - Portal Genç
Kapat


Babynest Bebek Yuvası Evinizin Yeni Yuvası

Anasayfa Yaşam Babynest Bebek Yuvası Evinizin Yeni Yuvası

Yeni doğan bebeğiniz kendini anne kucağındaki kadar güvende ve konforlu hissetsin istiyorsanız babynest bebek yuvası ürünü tam size göre!! Babynest bebek yuvası ile bebeğiniz düzenli bir uyku düzenine sahip olurken siz de geceleri rahat bir uykunun keyfine varabilirsiniz. Bebeklerinizin sorunsuz rahat bir uyku uyuması için babynest bebek yuvası bebeğiniz için konforu kanıtlanmış ideal bir üründür. Babynest bebek yuvasını kullanan ailelerin bebeklerinin uyku düzenleri diğer bebeklere göre daha düzenlidir. Babynest bebek yuvasını evinizin her alanında kolaylıkla kullanabilir; bebeğinizi günün her saatinde güvenle yanınızda bulundurabilirsiniz. Babynest bebek yuvası ile gözleriniz daima bebeğiniz üzerinde!

Babynest bebek yuvası özel kumaştan yapılmış, bebeğinizin cildi ile uyumludur. Farklı renk ve seçenekleriyle kişiye özel renklerde üretilmektedir. Babynest bebek yuvası; yeni doğan 0-8 ay arası bebeklerinizin uyku ve oyun arkadaşıdır. Bebeğinizin omurga sağlığını koruyarak ona rahat ve konforlu bir uyku sağlar. Bebeğinizin deliksiz bir uyku ile uyuması sizin de uyku düzeninizi koruyacak, böylece anne-bebek, baba-bebek ilişkisi daha güçlü olacaktır.

Babynest bebek yuvasını eviniz içerisinde istediğiniz odada kullanabilir; bir odadan diğerine rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dilerseniz dışarıda ve arabanızda da kullanabilirsiniz. Ancak arabalarda bebek koltuğu yerine geçmediğini belirtmek isteriz. Babynest bebek yuvasını kullanırken düz bir zemin üzerinde kullanmaya özen gösterin. Babynest bebek yuvası içerisinde kullanılan minder standart sertlik ölçülerine uygundur. Dilerseniz bebeğiniz üzerine battaniye ya da pike örterek de bebek yuvasını kullanabilirsiniz. Ancak bu durum battaniye ya da pike bebeğinizin hava almasını önleyebileceğinden bebeğiniz gözetiminiz altında değilken tercih edilmemelidir. Geceleri bebeğiniz gözetiminiz altında değilken güvenilir bir uyku tulumu giydirmeniz tavsiye edilir.

Babynest bebek yuvasını saplarından tutarak kullanmanız tavsiye edilmez. Babynest bebek yuvası puset değildir. Saplarından tutarak kullanmanız durumunda bebeğiniz zarar görebilir. Babynest bebek yuvasını altından güvenli bir şekilde tutarak kullanmaya özen gösterin. Babynest bebek yuvasını yıkamak istediğiniz takdirde makinaya atarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Babynest bebek yuvası ürünlerine kolay yoldan ulaşmak için internet sitemize bakabilir ya da mağazalarımıza gelebilirsiniz.

Site adresi: https://babynest.com.tr/

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir