Ayyıldız Tim, Futbol Efsanesi Xabi Alonso’nun Hesabını Hackledi!

Ayyıldız Tim, Futbol Efsanesi Xabi Alonso'nun Hesabını Hackledi!

Kariyerinde önemli büyük takımlara imza atmış ve 2017 yılında futbol kariyerini noktalayan Xabi Alonso’nun Instagram hesabı hacklendi.

Futbol döneminde Liverpool, Real Madrid ve Bayern Münih gibi dev kulüplerde oynayan Xabi Alonso’nun Instagram hesabı Ayyıldız Tim tarafından hacklendi. Ayyıldız Tim, Alonso’nun hesabı üzerinden Fenerbahçe ve Afrin ile ilgili paylaşımlar yaptı.

Ayyıldız Tim, gönderilerin altına “Real Madrid’le olan sözleşmemi feshedip Fenerbahçe’ye gelmeye karar verdim çünkü Afrin’de, Türk askerlerine destek olmak istiyorum” ifadeleri yer aldı.

Ayyıldız Tim, Futbol Efsanesi Xabi Alonso'nun Hesabını Hackledi!
Xabi Alonso’nun Hacklenen İnstagram Hesabından Ekran Resmi

Sonraki paylaşımda “Hesabınız Ayyıldız Tim tarafından hacklenmiştir. DM yazışmalarınız ve önemli bilgileriniz ele geçirilmiştir” ifadeleri kullanıldıktan sonra bir diğer paylaşımda ise “Başta Vatana Binlerce Kahraman evlat yetiştiren, Cennet Ayaklarının altında olan Şehit ve Gazi Annelerimiz olmak üzere Tüm Kadınların, Emekçi Türk kadınının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun” denildi.

Olay sonrası Ayyıldız Tim hesabı Xabi Alonso’ya tekrar devir etti. Paylaşılan gönderiler efsane futbolcu Alonso tarafından silindi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İki Devin Kapışması: PSG 1-2 Real Madrid Maç Özeti!

İki Devin Kapışması: PSG 1-2 Real Madrid Maç Özeti!

ÇiftlikBank Soruşturmasının Kararını Bakanlık Açıkladı!

ÇiftlikBank Soruşturmasının Kararını Bakanlık Açıkladı!