Avusturalya’da 14 Yaşındaki Kız, İnternet Yüzünden İntihar Etti!

Avusturalya'da 14 Yaşındaki Kız, İnternet Yüzünden İntihar Etti!

Amy Dolly Everett daha 14 yaşındayken hayatını kaybetti sebebi ise siber zorbarlık. 14 yaşındaki Amy Dolly Everett, internette yaşadığı sataşma ve zorbalık yüzünden intihar etti.

Avusturalya'da 14 Yaşındaki Kız, İnternet Yüzünden İntihar Etti!

Henüz 8 yaşındayken akubra şapkalarının reklam yüzü olan genç kızın babası kızının intihar sebebinin ‘hayattaki ve internet dünyasından kurtulmak’ amacından kaynaklı bulunduğunu söyledi. Genç kızın babası tick everett, facebook üzerinden bir açıklamada bulundu ve internet üzerinde meydana getirilen tehdit ve zorbalıkların karşısında kimsenin bir ses çıkarmadığı belirtmesine rağmen, kızının ne şekilde bir saldırıyla karşılaşmış olduğundan bahsetmedi.

Avusturalya'da 14 Yaşındaki Kız, İnternet Yüzünden İntihar Etti!

Kızın ailesi geçtğimiz Çarşamba günü basın mensuplarına şöyle bir açıklama yaptı, “Eğer herhangi bir sebepten dolayı şaka olduğunu yada taciz ve zorbalıkla başkalarından daha üstün olacaklarını düşünen o insanlar bu yazıyı okuyorlarsa, lütfen cenaze törenimize gelsinler ve yaptıklarını görsünler”….

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana'nın Milletvekilliği Düşürüldü! - Portal Genç

HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana’nın Vekilliği Düşürüldü!

İsrail'den Sert Müdahale: 2 Filistinli Öldü, 3'ü Ağır Yaralı! - Portal Genç

İsrail’den Sert Müdahale: 2 Filistinli Öldü, 3’ü Ağır Yaralı!