Apple Yetkilisi Tim Cook: iPhone X Kahve Parası Bile Değil Dedi!

Apple Yetkilisi Tim Cook: iPhone X Kahve Parası Bile Değil Dedi! - Portal

Dünya teknoloji devi Apple’ın en yetkili isimlerinden biri olan Tim Cook yeni çıkan mobil cihaz iPhone X’in fiyatını çok şok bir sözle söyledi.

Apple’ın yetkilisi olan Cook, yeni çıkan iPhone X için herkesin yüksek fiyat olduğu için eleştirilmesine çarpıcı bir açıklama yaparak, iPhone X için kahve içen herkesin iPhone X alabileceğini söyledi.

Tim Cook iPhone X fiyatının yüksek olmadığını savundu

Tamamen yenilenen bir tasarımla karşımıza çıkan iPhone X, 3 Kasım itibariyle 55 ülkede satışa çıktı. Henüz ülkemizde resmi satışlarının başlamadığı model, Apple’ın şu ana kadar üretmiş olduğu en heyecan verici cihazlar arasında gösteriliyor.

Gündemden düşmeyen iPhone X, özellikleri ve tasarımıyla olduğu kadar fiyatıyla da çok konuşuluyor. Bu konudaki eleştirilere cevap vermek isten Tim Cook iPhone X fiyatının çok yüksek olmadığını savundu.

Tim Cook hatta, yeni iPhone’un bir kahveden daha olduğunu savundu. Amerika’da en çok tüketilen içeçek olarak bilinen kahveyi örnek olarak veren Cook, sürekli kahve içen birisi kahveyi içmeden iPhone X’i alabileceğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahte WhatsApp 1 Milyondan Fazla İndirmeye Ulaştı!

Sahte WhatsApp 1 Milyondan Fazla İndirmeye Ulaştı!

PES 2018, Türk Kullanıcılarına Verdiği Hata Güldürdü - Portal Genç

PES 2018, Türk Kullanıcılarına Verdiği Hata Güldürdü