Error 522 Ray ID: 4d960b77fa72c78d • 2019-05-19 12:24:25 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Apple Store, Apple Lansmanı Öncesi Geçici Olarak Kapandı! - Portal Genç
Kapat


Apple Store, Apple Lansmanı Öncesi Geçici Olarak Kapandı!

Anasayfa Sektörel Apple Store, Apple Lansmanı Öncesi Geçici Olarak Kapandı!
Apple Store, Apple Lansmanı Öncesi Geçici Olarak Kapandı!

Apple‘ın her yıl düzenlediği ürün tanıtım lansmanı öncesinde, Apple Store mağazasını geçici bir süreliğine kullanıcıların erişimine kapattı.

Teknoloji dünyası resmen nefesini tutmuş, günümüz Apple lansmanını bekliyor. Türkiye saati ile 20.00’da gerçekleştirilecek olan lansmanda tanıtılacak olan ürünleri ve lansmanı nasıl izleyebileceğinizi bugün sizlerle paylaşmıştık. O haberimize derhal aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Apple Store, Apple Lansmanı Öncesi Geçici Olarak Kapandı!

Lansmana saatler kala Apple, Apple Store’u kısa vakitli bakıma almışa benziyor. Türkiye mağazası da dahil olmak üzere Apple Store’a girmek isteyen herkes, kısa vakit sonra geri gelineceğini bildiren bir mesajla karşılaşıyor.

Apple ‘derhal’ dese de kullanıcılar, aşağı yukarı 3 saattir bu uyarıyı görmeye devam ediyor. Muhtemelen lansmandan derhal evvelce ya da lansman ardından Apple Store, görülmemiş ürünlerle güncellenerek karşımıza çıkacak.

2 2 1 0 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir