Apple Kullanıcıları WhatsApp’ın Bu Özelliğine Dikkat Etmeli!

Apple Kullanıcıları WhatsApp'ın Bu Özelliğine Dikkat Etmeli!

İOS 11 kullanıcıları whatsapp’ı kapatırken nasıl kapattıklarına dikkat etmeliler. zira, bu kapatma şekli gelen bildirimleri kapatıyor olabilir.

whatsapp, son günlerde kullanıcıların karşısına yeni bir uyarıyla çıkmaya başladı. yukarı doğru kaydırarak whatsapp’ı kapatmaya çalışan “ios” kullanıcılarının karşılos angelesştığı bu uyarı, bir sorundan ziyade, göz ardı edilen bir özellikten dolayı kaynaklanıyor.

whatsapp’ı yukarı doğru sürükleyerek kapatıyorsanız ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. uygulamayı bu şekilde kapattığınızda, whatsapp bildirimlerini kapatmış oluyorsunuz. yani, “sevgilim bana neden mesaj atmadı” dediğiniz sırada, sevgiliniz de size, “sevgilim neden mesajlarımı görmüyor” diyor. whatsapp’a bir süreden beri gelen şikayetler üzerine uyarı mesajı yayınlamaya karar veren şirket, yukarı doğu kaydırma yaparken bildirimleri kapattığınızın bilincinde olunmasını istiyor.

Apple Kullanıcıları WhatsApp'ın Bu Özelliğine Dikkat Etmeli!

eğer, whatsapp’dan çıkarken bildirimleri kapatmamak istiyorsanız, yapacağınız şey çadequate basit. whatsapp’ı yukarı doğru kaydırmak yerine, “domestic” butonuna basmak bu sorunu çözecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Komplo Teorisyenlerine Göre Dünya 15 Gün Kararacakmış!

Komplo Teorisyenlerine Göre Dünya 15 Gün Kararacakmış!

Samsung Galaxy S9'un En Net Hali ve Özellikleri Belli Oldu!

Samsung Galaxy S9’un En Net Hali ve Özellikleri Belli Oldu!