Android İçin WhatsApp Ses Kilitleme Özelliği Geldi!

Android İçin WhatsApp Ses Kilitleme Özelliği Geldi

WhatsApp’ın daha önce iOS için kullanıcıların kullanımına sunduğu sesli mesaj kilitleme özelliğini, şimdi de Android kullanıcıları için beta olarak sundu.

WhatsApp, sesli mesaj kilitleme özelliğini önceden iOS üzerinde denemişti. Şimdi de bu özelliği Google Play Beta Test aracı ile kullanıcıların kullanımına açtı.

WhatsApp’ın Android kullanıcılarının aldıkları beta test güncellemesi ile artık sesli mesaj kilitleme özelliği sayesinde, sesli mesaj butonuna basılı tutmak zorunda kalmayacaklar. Sesli mesaj gönderirken, mikrafon ikonuna basılı tutup yukarı kaydırdığınızda parmağınızı kullanmadan kilitlemeyi gerçekleştirebileceksiniz. Sesli mesajınızı tamamladıktan sonra gönder butonuna basarak sesli mesajı gönderebileceksiniz.

Ayrıca şöyle bir paylaşım bildiriminde bulunalım. WhatsApp’ın halen sesli mesajı göndermeden önceden dinleme yeteneğine sahip olmaması, WhatsApp tarafından bu özelliği çok yakın zamanda uygulamada, kullanıma sunabileceğide bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema Severlere Google'dan Muhteşem Yeni Özellik!

Sinema Severlere Google’dan Muhteşem Yeni Özellik!

Despacito, YouTube'da 5 Milyar İzlenme Barajını Geçti! - Portal Genç

Despacito, YouTube’da 5 Milyar İzlenme Barajını Geçti!