URL Decode1 Alo Rent A Car İle Zamandan Tasarruf Edin! - Portal Genç
Kapat


Alo Rent A Car İle Zamandan Tasarruf Edin!

Anasayfa Sponsor İçerikler Alo Rent A Car İle Zamandan Tasarruf Edin!

Samsun araç kiralama firmaları arasında en güvenilir olanlardan biri Alo Rent a Car’dır. Dizel ya da benzinli, manuel ya da otomatik araçlar içerisinden birini seçebilir, istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Samsun’a yurt içi ya da yurt dışından uçakla geldiyseniz Alo Rent a Car firması sizi hava alanında da karşılar. 24 saat boyunca karşılama hizmeti de sunar. Bu sayede uçağınızın sabahın erken saatlerinde ya da gece geç saatlerde gelmesi fark etmeyecektir. 

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli husus imzalanacak sözleşmedir. Sözleşme içerisinde tüm haklarınızın detaylı ve açık bir şekilde belirtildiğinden emin olmadan imzalamayın.  Araç kiralamadan önce aracınızın hangi sigortalar kapsamında korunduğunu da mutlaka teyit edin. Samsun araç kiralama firmaları içerisinde titizlikle çalışan firmalardan biri olan Alo Rent a Car ile yaptığınız sözleşmede birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Bunlardan ilki aracı kimin kullanacağıdır. Aracı kiralayan kişi kullanacaksa herhangi bir sorun yoktur, ancak sözleşmede adı yazan sürücüden başkası aracı kullanacaksa bunun önceden firmaya bildirilmesi gerekir. Sözleşmede geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgileri bulunan sürücüden başkası aracı kullanamaz. Kullandığı tespit edildiğinde ya da araç ile bir kazaya karışmanız durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da araç kiralama sürenizdir. Bu süreyi uzatmak istediğiniz taktirde firmaya süre dolmadan 24 saat önce firmaya bildirmeniz gerekmektedir. Aracınızı istenilen tarihlerde rezervasyon ettiren biri yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızın müsait olmaması durumunda ise tekrar başka bir araç kiralayabilirsiniz. 

Alo Rent a Car firmasından en az 24 saatlik araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca haftalık ve aylık kiralamalar yapmanız da mümkündür. Kiraladığınız aracı teslim alırken nakit ya da kart ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kiralayacağınız aracı teslim almadan önce gerekli kontrollerinin yapıldığından emin olunuz. Depo durumunu kendiniz kontrol edebilirsiniz. Yakıtı az bir araçla yola çıktığınızda yolda kalabilirsiniz. Ayrıca yakıt durumunu kontrol etmeniz aracı firmaya teslim ederken aldığınız gibi geri teslim etmeniz açısından önemlidir.

Site adresi: https://www.alorentacar.net

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir