Error 522 Ray ID: 4d96284bbe759d30 • 2019-05-19 12:44:06 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 AB'den Google, Facebook ve Twitter'a 1 Saat Süre Verildi! - Portal Genç
Kapat


AB’den Google, Facebook ve Twitter’a 1 Saat Süre Verildi!

Anasayfa İnternet AB’den Google, Facebook ve Twitter’a 1 Saat Süre Verildi!
AB'den Google, Facebook ve Twitter'a 1 Saat Süre Verildi!

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, sosyal medya devleri olan Google, Facebook ve Twitter’a 1 saat süre verdi.

Sosyal medya devleri Google, Facebook ve Twitter‘ın aşırılık yanlısı mesajları bir saat içersinde kaldırmamaları durumunda ağır para cezalarına çarptırılması davetinde bulundu.

Juncker’in önerisi, bu şirketlere senelik küresel cirolarının yüzde 4’üne kadar çıkabilecek cezalar verilmesini öngörüyor.

Jean-Claude Juncker, senelik ‘Birliğin Durumu’ konuşmasında bir saatin mesajların yıkıcı olma potansiyeli yönünden “belirleyici bir vakit aralığı” olduğunu söyledi.

AB'den Google, Facebook ve Twitter'a 1 Saat Süre Verildi!

İnternet şirketlerine radikal mesajları silme konusu ile ilgili daha süratli davranmaları amacıyla üç ay vakit verilmişti.

Ancak AB yetkilileri bu şirketlerin gereki adımları atamadığını söylüyor.

Yeni öneri, yetkililerin aşırılığı teşvik ettiği ya da desteklediğini düşündüğünü radikal mesajlar konusu ile ilgili internet şirketlerini hemen harekete geçmeyi zorlamayı hedefliyor.

1 4 3 1 4 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir