A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat’a Satıyor!

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat'a Satıyor

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olan A101, karne hediyesi olarak oyuncu ekipmanlarını çok uygun bir fiyat ile satacak.

2008’de ülkemizde 121 mağaza açarak piyasaya giriş meydana getiren perakende market zinciri a101, seneler içinde büyük gelişme gösterdi. Türkiye genelinde şu anda 7000’den fazla mağazası olan a101, yeni kampanyalarla müşterilerinin karşısına geçiyor. şirket, piranha markasının oyuncu odaklı mouse ve klavyelerini önümüzdeki hafta müşterilerinin beğenisine sunacak.

A101, Oyuncu Ekipmanlarını Çok Uygun Fiyat'a Satıyor

A101’in çıkardığı aktüel bülteninde teknoloji ürünlerin bol olduğunu görüyoruz. Teknoloji ürünleri ile birlikte oyuncuların dikkatini çekebilecek ürünler de bulunmakta. A101, daha öncesinde mouse, klavye ve kulaklık üçlüsünden bu sefer klavye ile mouse satılacak. A101’in Mart ayında sattığı mouselar 19,95 TL iken yeni bülten ile beraber 24,95 TL karşılığında satışa çıkarılacak.

Fiyatı çok az da olsa artan klavye ise yeniden en çok ilgi görecek ürünlerden biri olacak gibi duruyor. 27,50 tl karşılığında alabileceğiniz bu klavye, 7 renkli led aydınlatmaya haiz güzel bir oyuncu klavyesi. Klavyeden ve mousedan üst düzey beklentileriniz yok ise bu iki ürün de uygun fiyatıyla ihtiyacınızı karşılamaya yönelik ülkü bir seçim olarak karşımıza çıkmakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selçuk İnan, Samsung'a Açtığı "S8" Davasından Vazgeçti!

Selçuk İnan, Samsung’a Açtığı “S8” Davasından Vazgeçti!

FIFA 19 Resmi Olarak Duyuruldu

Vee FIFA 19 Resmi Olarak Duyuruldu: Ne Zaman Çıkıyor?