7 Yıl Önce Milli Piyango’yu Tahmin Eden İnci Sözlük Yazarı!

Tahmin ve öngörü kavramlarına ters takla attıran İnci sözlük yazarı, dün geceki ulusal Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi’nde çıkan numaraları 7 yıl önce bilmiş.

Şakaysa gülünç değil, gerçekse hiç komik değil. Fakat şuradaki bağlantıya tıkladığınızda siz de görmüş olacaksınız ki İnci sözlük yazarı, 2010 yılında bu yılbaşındaki milli Piyango çekilişinde çıkan numaraları ciddi ciddi bilmiş.

Önce bir söylenti olarak dolaşan, daha sonrasında ilgili entry’yi bulup teyit ettiğimiz mesajda sabunkopugu nickli bir yazar, 9201621 numaralarına büyük ikramiyenin çıkacağını bilmiş. 17.09.2010 tarihinde yazdığı entry’nin tamamen gerçekleşmesi için bir tesadüf mü diyelim yoksa bilmediğimiz başka bir mevzu mu var, orası şimdilik şüpheli.

İşin içine mümkünlık hesaplarını da katmış olduğumızda ortaya beyin yaktıran sonuçlar çıkıyor. Esasen bu numaraları bilmesi ayrı bir vaka, bir de 2018’de çıkacağını söylemiş. Yani ne 2012, ne 2015 ne de 2020. Bu kadar nokta atışı bir öngörü, beni açıkçası biraz korkuttu.

Aşağıda ise ulusal Piyango’nun bu yıl da bazı kişilerde hayal kırıklığı yarattığına dair keyifli yorumlar görmüş olacaksınız. Herkese yeniden mutlu, sağlıklı ve bolca kazançlı bir yıl temenni ediyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

İstanbul'da yaşıyor site yazarı, avukat bölümü okuyor, portalgenc.com'da sosyal medya, magazi, sağlık ve kripto para vb. gibi haberleri yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyanet'ten Bitcoin Açıklaması: Güven Veren Para Kullanımı Caizdir! - Portal Genç

Diyanet’ten Bitcoin Açıklaması: Güven Veren Para Kullanımı Caizdir!

Felipe Melo'dan Fenerbahçe'ye Çok Ağır Sözler!

Felipe Melo’dan Fenerbahçe’ye Çok Ağır Sözler!