2018’e Girer Girmez Ethereum Değeri Tavan Yaptı!

2018'e Girer Girmez Ethereum Değeri Tavan Yaptı!

Piyasada yer alan Ethereum’ların toplam değerinin 85 Milyar Dolar seviyesine geldiği şu günlerde, Ether birim bazda da yatırımcısının yüzünü güldürerek tepe noktayı gördü.

Çıktığı ilk günden bu güne dek, kıymetini %10.000 yöreında arttıran Ethereum, an saygınlıkı ile Piyasa kıymeti en yüksek ikinci kripto-para birimi olarak görülüyor. 2016’nın başlarında 1 Milyar Dolarlık bir pazar oranına haiz olan Ethereum, 2 senede devasa bir büyüme gerçekleştirdi diyebiliriz. Daha geçtiğimiz ay içerisinde 400 – 450 Dolar seviyelerinde gezinen Ethereum, 2018’e girdiğimiz ilk günlerde 900 Dolar seviyesinin de üstüne çıktı.

2018'e Girer Girmez Ethereum Değeri Tavan Yaptı!

Gün içinde devamlı yukarı doğru ivmelenen Ethereum, gün nihayetinde 914 Doları dahi gördü. Gelen resmi rakamlar, bir tek son 24 saat içinde Ethereum’un kıymetini %14.52 oranında attırdığı yönünde. Geçtiğimiz haftanın verilerine oranla ise değer artışı %13.62 olarak görünüyor. An saygınlıkı ile piyasada 79 milyonun üzerinde jeton (token) sahibi olduğu düşünülen Ethereum’un, 2018 yılı içinde de bu yükselişini sürdürüp sürdüremeyeceği merak mevzusu.

150 Milyar Dolar civarında seyreden piyasaya değeri ile Bitcoin’e maksimum yaklaşan kripto-para birimi olarak göze çarpan ve yatırımcısının yüzünü güldüren Ether’in, önümüzdeki aylarda Bitcoin’i de geçip geçemeyeceği şu anda kulislerde mevzuşulmaya başlandı bile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Celal Bayar

Yazar Hakkında: Celal Bayar

İstanbul'da yaşıyorum, 19 yaşındayım spor ve gündem ile ilgilenmeyi en idolümdür...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi’nin Gişe Hasılatı 1 Milyar Dolar’a Ulaştı!

Carl Størmer'in Gizli Kamerasında 19.Yüzyılın Norveç Sokakları!

Carl Størmer’in Gizli Kamerasında 19.Yüzyılın Norveç Sokakları!