in

Neymar’ın İmza Töreninde Gazeteciden “Come To Beşiktaş”

Futbol tarihinin en pahalı transferi olarak tarihe kazınan bu olay da Neymar bugünkü imza töreninde canlı yayının altına bir gazeteci tarafından Neymar’a “Come to Beşiktaş yazdı.

Beşiktaş’ın bu yaza damgasını vuran “Come to Beşiktaş” sloganı özellikle Alvaro Negredo’nun transferi için çekilen videoyla dünya futbolunu sallamış durumda.

Sosyal medyanın yüksek takipçili hesapları da bu sloganı içeren videolarıyla bu akımı yaymaya devam ediyor. JOE.co.uk Twitter sayfası, 222 milyon Euro gibi rekor bir bedelle Barcelona’dan Paris Saint Germain’e transfer olan Neymar’ın imza törenine uyarlamada bulundu.

Videoda yapılan oynamada gazetecilerden biri “Beşiktaş’a gel” mesajını paylaşırken, Fransız kulübünün sahibinin ve Brezilyalı süperstarın yaşadığı şok eğlenceli bir şekilde işlenmiş. Beşiktaş’ın kullandığı müzik de bu paylaşımda yer bulmuş.

Kadrosunu Pepe ve Negredo gibi önemli isimlerle güçlendiren Beşiktaş, taraftarlarının da sosyal medyadaki gücüyle dünya basınının ilgisini çekmiş durumda. Yapılacak yeni takviyeler için sosyal medya ekibinin hazırlayacağı videolar şimdiden merak ediliyor. Kuvvetle muhtemel Avrupa’nın önemli kulüplerinin sosyal medya hesaplarını yöneten isimler de yapılacak tanıtımı dört gözle bekliyor. Sıradaki ismin de Jeremain Lens olması şaşırtmayacak.

Bu Yazıya Kaç Puan Veriyorsun ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadının Yaptığı Makyajları Zihnimiz Gerçekçi Algılıyor

Kanal D, Kötü Kedi Şerafettin Filmini Yayınladığı İçin Ceza Yedi!

Kanal D, Kötü Kedi Şerafettin Filmini Yayınladığı İçin Ceza Yedi!