Ana Sayfa Spor Neymar’ın İmza Töreninde Gazeteciden “Come To Beşiktaş”

Neymar’ın İmza Töreninde Gazeteciden “Come To Beşiktaş”

0
Paylaş
Neymar'ın İmza Töreninde Gazeteciden
Neymar'ın İmza Töreninde Gazeteciden "Come To Beşiktaş" - Portal Genç

Futbol tarihinin en pahalı transferi olarak tarihe kazınan bu olay da Neymar bugünkü imza töreninde canlı yayının altına bir gazeteci tarafından Neymar’a “Come to Beşiktaş yazdı.

Beşiktaş’ın bu yaza damgasını vuran “Come to Beşiktaş” sloganı özellikle Alvaro Negredo’nun transferi için çekilen videoyla dünya futbolunu sallamış durumda.

Sosyal medyanın yüksek takipçili hesapları da bu sloganı içeren videolarıyla bu akımı yaymaya devam ediyor. JOE.co.uk Twitter sayfası, 222 milyon Euro gibi rekor bir bedelle Barcelona’dan Paris Saint Germain’e transfer olan Neymar’ın imza törenine uyarlamada bulundu.

Videoda yapılan oynamada gazetecilerden biri “Beşiktaş’a gel” mesajını paylaşırken, Fransız kulübünün sahibinin ve Brezilyalı süperstarın yaşadığı şok eğlenceli bir şekilde işlenmiş. Beşiktaş’ın kullandığı müzik de bu paylaşımda yer bulmuş.

Kadrosunu Pepe ve Negredo gibi önemli isimlerle güçlendiren Beşiktaş, taraftarlarının da sosyal medyadaki gücüyle dünya basınının ilgisini çekmiş durumda. Yapılacak yeni takviyeler için sosyal medya ekibinin hazırlayacağı videolar şimdiden merak ediliyor. Kuvvetle muhtemel Avrupa’nın önemli kulüplerinin sosyal medya hesaplarını yöneten isimler de yapılacak tanıtımı dört gözle bekliyor. Sıradaki ismin de Jeremain Lens olması şaşırtmayacak.

 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here