in

Kenan Doğulu: Bitcoin’in Değeri Sonrası Almadığıma Pişmanım!

Kenan Doğulu: Bitcoin'in Değeri Sonrası Almadığıma Pişmanım! - Portal Genç

İki gün süren Marka 2017 Konferansı’nın kapanışını yapan Kenan Doğulu ”Pişmanlık duyduğun ne var” sorusuna Bitcoin esprisiyle yanıt verdi.

Marka 2017 Konferansı’na konuk olan Kenan Doğulu, “Pişmanlık duyduğun ne var” sorusu üzerine “Bitcoin almadığıma pişmanım” esprisini yaptı. Nitekim sanal para birimi Bitcoin’in değeri cuma günü 17 bin 700 dolara ulaşmış durumdaydı.

‘ASIL PİŞMANLIĞIM’

Gerçekte zamanında yurtdışından gelen proje tekliflerini kabul etmediği için pişmanlık duyduğunu belirten Doğulu şunları söyledi: “Aslında keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim dediğim zamanlarım çok oldu. Yurtdışına açılmakla ilgili projelerde kendimi hırssız buldum. Birçok teklif geldi yabancı prodüktörlerden. Büyük starlardan beste almak isteyenler, düetler falan. Yavaş davrandım, çok vaktim varmış gibi ama ders almayı öğrendim.”

‘SOSYAL MEDYA ADABI’

NTV’nin haberine göre ünlü şarkıcı, sosyal medyadan neden uzak durduğunu şu sözlerle anlattı: “Sosyal medyanın adabı oturduğu zaman daha güzel olur. Nezaket dışı, empatiden uzak yorumlar çok var. İnsanlar, arkadaşınmış gibi bir samimiyetle bazen kafa göz dalabiliyorlar, o da tadımı kaçırıyor. Hem kendimin hem de sevdiklerimin incinmesinden korkuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

İstanbul'da yaşıyor site yazarı, avukat bölümü okuyor, portalgenc.com'da sosyal medya, magazi, sağlık ve kripto para vb. gibi haberleri yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trump Kuzey Kore’ye Saldırmak Zorunda Kalabilir! - Portal Genç

Trump Kuzey Kore’ye Saldırmak Zorunda Kalabilir!

Bisikletine Yaptığı Düzenekle, Füze Saldırısı Yaptı! - Portal Genç

Bisikletine Yaptığı Düzenekle, Füze Saldırısı Yaptı!