in

Kadının Yaptığı Makyajları Zihnimiz Gerçekçi Algılıyor

Makyaj genellikle günlük görünüşü hafifçe ayarlamak için kullanılır, ancak bazıları aslında gerçek potansiyelini fark eder.

Vancouver, Kanada’dan Mimi Choi bunlardan biridir. Yoğun hiperreal optik illüzyonlar üreten 31 yaşındaki bir makyaj sanatçısı ve inanılmaz çalışması Instagram’da 274.000 takipçi kazanmıştır.

Makyaj sanatını keşfetmeden önce Mimi, öğretmen olarak eğitildi ve üç yıl boyunca bir okul öncesi okulda çalıştı. “Yaratıcılığım bastırılmış gibi hissettim, eğitmenlendim ama tamamen mutlu değildim” dedi. “Yeni bir meydan okumaya ihtiyacım vardı.” Sınıftan ayrıldıktan sonra, evde makyaj fırçaları denemeye başladı.

“Her zaman gösterişli davrandım ve daha önce gelin makyaj yapmıştım, ki bu insanlar gerçekten seviyorlardı, şu an yaptığım iş kadar çılgınca bir şey yapmadım” Yerel bir güzellik kolejine kaydolmak gerçekten yeteneklerini yeni boyutlara taşımasına Mimi’ye yardımcı oldu. Ancak Cadılar Bayramı köşede olduğunda Cadılar Bayramı gerçekten de kalktı. “31 Ekim’de farklı bir şeyler yapmak istedim. Bu yüzden Instagram’a bir göz attım ve yüzünün kırılmış gibi görünen bir kadının fotoğrafını buldum.”

“Kendime her türlü çılgınca makyaj yapmayı hiç denemedim, fakat siyah beyaz göz kalemimi çıkardım ve bir adım önermiştim.” Ve gerisi tarihtir.

Choi, bakış açısını anlamak, düz bir yüzey üzerinde üç boyutluluk oluşturmak yoluyla akıl almaz eserlerini yaratır. Bir sanatçı boya kullanır ve gölgelerini vücudunun üzerine koyar ya da cildi açar ya da vücuda geri çekmesi için makyaj uygular.

İşte kadının muhteşem resimleri;

Bu Yazıya Kaç Puan Veriyorsun ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aleyna Tilki'nin Yeni Şarkısındaki Kapak Resmi Ne Anlatmak İstiyor?

Aleyna Tilki’nin Yeni Şarkısındaki Kapak Resmi Ne Anlatmak İstiyor?

Neymar'ın İmza Töreninde Gazeteciden "Come To Beşiktaş" - Portal Genç

Neymar’ın İmza Töreninde Gazeteciden “Come To Beşiktaş”