Ana Sayfa Magazin İrem Derici’den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

İrem Derici’den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

0
Paylaş
İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

Son dönemlerin çıkış yakalayan isimlerinden biri olan İrem Derici konser öncesi hastanelik olmasının sonrasında sağlık durumu büyük merak konusu oldu. Halen tedavi altında olan İrem Derici’den haber var…

İREM DERİCİ’NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

Vereceği 3 konserini iptal eden şarkıcının enfeksiyon tedavisi gördüğü öğrenildi. Böbrek ve bağırsaklarında belirleme edilen enfeksiyon için yoğun ilaç tedavisi uygulanıyor.

İrem Derici son dönemde verdiği kilolar ile gündeme gelmişti. Derici’nin hızlıca verdiği aşırı kilolar sebebiyle sıklıkla hastalandığı iddia ediliyordu.

SOSYAL MEDYA’DAN AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bunun üzerine konserini iptal eden İrem Derici, sosyal medya vasıtasıyla haberi takipçilerine duyurdu:

“Ankara Polatlı konserim besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması sonucu hekim raporu ile zorunlu olarak iptal edilmiştir. 2 gündür çektiğim ağrıyı, sızıyı size anlatamam. Hastanede yerlerde sürünüyorum. Sevenlerimden ve tüm Polatlı halkından çok çok çok özür dilerim. En yakın zamanda görüşmek dileği ile…”

“SOLUNUM ZORLUĞU ÇEKİYOR”

İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

“İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi sorunlulukları ve solunum zorluğu sebebiyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

“GÜNDE BİR-İKİ BİRA İÇİYORDU”

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü köşesinde İrem Derici’nin nasıl zayıfladığı yazdı. Semercioğlu köşesinde; ‘Son dönemde yediği içtiği hiçbir şey yoktu, yalnızca günde bir-iki şişe bira içiyordu…

“ARPA SUYUYLA HAYAT GEÇMEZ”

Başka yediği bir şey yoktu. Sonunda vücut iflas etti. Umarım arpa suyuyla hayatın geçmeyeceğini öğrenmiştir İrem.’ yazdı.

İREM DERİCİ KİMDİR?

İrem Derici'den Çok Kötü Haber: Yoğun Bakımına Alındı!

21 Mart 1987 doğumlu sanatçı İrem Derici Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü’nü bitirmiştir. O Ses Türkiye müsabakasına katılan ve Hülya Avşar’ın takımına girmeyi başaran İrem Derici bilhassa Kalbimin Tek Sahibine parçası ile büyük beğeni toplamıştır. İrem Derici İstanbul doğumlu aslen Sinop Boyabat’lıdır.


KAYNAK: HÜRRİYET


 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here