iPhone X’in Yeni Özelliği Animoji İle Karaoke Yaptılar!

0
iPhone X'in Yeni Özelliği Animoji İle Karaoke Yaptılar! - Portal Genç

iPhone X’un tanıtımında dahi en çok öne çıkarılan hususiliği Animoji, yeni 1 internet akımını başlattı: Animoji Karaokesi!

iPhone X hususilikle de takipçilerimizin de bildiği gibi, Animoji hususiliği ile gündeme gelmişti. Cihazın ön kamerasındaki karmaşık sensör sistemi ile gerçekleşen bu hususilik yardımı ile, belirli emojileri konuşturup video şekilde kaydedebiliyor, hatta bunları iMessage üzerinden de arkadaşlarımızla paylaşabiliyorduk. Teknoloji yazarı Harry McCracken’ın bu hususilik ile aklına gelen şey ise şu günlerde internetin yeni fenomeni oldu.

Animoji Karaoke adı verilen bu akımda yapmanız gereken şeyler çok üstündeki: iPhone X’a sahipseniz Animoji hususiliği açıkken arka fonda 1 şarkı açmak ve ağzınızı şarkının sözlerini söylüyormuş gibi hareket ettirerek videoyu kaydetmek.

Yine de daha ülkemizde çok az kişinin sahip olduğu (ve fiyatına bakılırsa uzun 1 süre öyle kalacak) cihazdan dolayı, bu modanın bizde yayılması zor gibi gözüküyor. Ancak şimdiye kadar çıkarılan videolar oldukça eğlenceli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here