Ana Sayfa Teknoloji Hangi Ülke Neyi Arıyor: İşte Google’nin Yeni Sitesi!

Hangi Ülke Neyi Arıyor: İşte Google’nin Yeni Sitesi!

0
Paylaş
Hangi Ülke Neyi Arıyor: İşte Google'nin Yeni Sitesi!

Google Trend’lerine girerek tanınmış haberlere ulaşmayı seviyorsanız, bütün dünyanın trendlerine tek bir haritada erişebileceğiniz Global Trend Map’e bir şans verebilirsiniz.

Bir siteye girdiğinizi ve fark etmeden saatlerini harcadığınızı hayal edin. Bunun olması için çok kesintisiz bir özelliğinin olması lazım değil mi? NeoMam Studios tarafından hazırlanan Küresel Trend İzleyici bunu sağlıyor. Kocaman bir dünya haritasında her ülkenin yaptığı Google aramaları gösteren sayfa, bunu olağanüstü etkileşimli bir halde yapıyor.

Hangi Ülke Neyi Arıyor: İşte Google'nin Yeni Sitesi!

Türkiye dahil bütün dünya ülkelerinde Google’da en fazla aranan 10 trend konusunu etkileşimli olarak döndüren Neomam Studios, bunu yaparak hem ülkelerin gündemini öğrenmenizi hem de keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor.

Sağ üst tarafta bulunan “Country”den Türkiye’yi seçerek bizzat ülkemizin Google Trend sorgusuna ulaşabilmenizi sağlayan uygulama, sol kısımda çıkardığı Trend sorgusu arasından merak ettiğiniz aramalar ile ilgili haberleri de sunuyor. Haberlere ulaşmak için merak ettiğiniz kelimeye tıklamanız yeterli.

Hangi Ülke Neyi Arıyor: İşte Google'nin Yeni Sitesi!

Her yönüyle keyifli ve kullanımı kolay bir uygulama geliştiren NeoMam Studios’u kutlama ediyoruz. Google Trend’lerden çokıldıysanız, bu sayfaya giderek haberi keyifli bir biçimde ve bütün dünya geneli üzerinden alabilirsiniz.


Site Adresi: NeoMam


 

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here