Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

PortalGenc sitesini ziyaretinizle birlikte metinde belirtilen kullanım koşullarını kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu nedenle bu metni eksiksiz okumanız rica olunur.

Gizlilik Bildirimi

Yayınladığımız bu beyan PortalGenc internet sitesini kullanırken kullanıcılar olarak sizin hakkınızda edindiğimiz kişisel verilerinize yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

PortalGenc.Com ziyaretçileri gerek gördüklerinde sitemize üye olabilirler. Üyelikte belirttikleri kişisel bilgiler kullanıcı tarafından başkasına verilmediği sürece asla değişmez, değiştirilemez. Sitemiz bu gibi kişisel bilgileri üçüncü kişi veya kurumlara satmayacağını, kiralamayacağını ve hiçbir şekilde kullandırmayacağını taahhüt eder. İstisnai olarak yalnız yasal durumlar dahilinde resmi makamlarla ilgili bilgiler paylaşılabilir.

Bunun yanında sitemiz elektronik posta ile haber bültenleri göndermek, sitemizdeki yeniliklerin tanıtım ve duyurusunu yapmak amacıyla kullanıcıları ile iletişime geçebilecektir.

Kullanım Koşulları

PortalGenc.Com üyeleri, yorum mesaj vb. alanları kullanarak başka kullanıcılarla etkileşime geçebilir. Site editörlerimizce genel olarak haber veya galerilere yazılmış olan tüm yorumlar denetimden sonra sitede yayınlanır. Yorum alanını kullanırken ve üyelerle iletişimde bulunurken aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir:

  • Hiçbir tür politik amaçlı, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,
  • Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,
  • Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

PortalGenc üyeleri/kullanıcıları sitemizde yayınlanan yorumlarından kendileri sorumludurlar. PortalGenç’in bilgisi dışında, üyeler/kullanıcılar tarafından eklenmiş olan içeriklerden/yorumlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Uyarılara rağmen, başkalarını rahatsız edecek şekilde davranmaya devam eden ve uygunsuz mesajlar gönderen kişilerin varsa üyelikleri derhal iptal edilecektir, üyelikleri bulunmuyorsa sistem üzerinde kayıtlı İP adreslerine engel getirilecektir.

Web Sayfalarına Link/Bağlantı Verilmesi

Bu web sitesinde PortalGenc.Com’un kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. Sitemiz herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. PortalGenc.Com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Bilgi Kullanımı ve Paylaşılması

PortalGenc.Com sitesindeki tüm haber ve makaleler alanında uzman editörlerimiz tarafından oluşturulmaktadır. Burada okuduğunuz haber veya yazıların farklı ortamlarda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu madde 25 ve 36 gereğince yasalara aykırıdır. Haberleri başka platformda paylaşmak istediğiniz taktirde aşağıda yer alan örnekte gösterildiği gibi kaynak bilgisini yazının bitimine eklemeniz gerekmektedir.

PortalGenç– http://www.portalgenc.com

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

PortalGenc.Com iş bu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgilerde veya web sitesinin formatında önceden duyurmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında