Ana Sayfa Spor Eyüpspor – Amedspor Maçında Futbolcunun Ailesine Darp!

Eyüpspor – Amedspor Maçında Futbolcunun Ailesine Darp!

0
Paylaş
Eyüpspor - Amedspor Maçında Futbolcunun Ailesine Darp! - Portal Genç

Pazar günü saat 14.30’da oynanılan Amed Sportif Faaliyetler ile Eyüpsor takımı karşı karşıya geldi Amed Sportif’in maçı 2-1’lik skor ile kazanırken dışarda olaylar oldu.

Amed Sportifîn defans oyuncusu Oğuz Çetinkaya’nın ailesi, oğullarını izlemek için stada geldiler ve maçın ilk yarısında maçın Amed Sportif taraftarına yasak olduğu için polisler tarafından dışarı çıkarıldı. Futbolcunun küçük kız kardeşi tarafından çekilen video Oğuz Çetinkaya’ya ulaştırıyor video’da görünmese bile futbolcunun ailesi tarafından söylenilen bir biligye göre stadyum içerisinde aileye saldırı oluyor.

İşte Video ve Oğuz Çetinkaya’nın Açıklaması;

“3 aydır benim bir maçımı izlemek için gün sayan annem, babam, akrabalarım ve arkadaşlarım bugün oynanan Eyüpspor maçına gelen yasaklara rağmen sırf beni canlı izleyebilmek için Atatürk Olimpiyat Stadına gelmiş ve bir şekilde maça ailecek girip staddaki yerlerini aldıkları esnada polisin yaptığı kimlik kontrolü sonucunda babamın futbolcu yakını olduğunu ve benim ismimi verdiği için staddan çıkarışmışlardır. 10 yaşındaki kuzenim staddan çıkarıldıkları anlarını kayda almış ve video bana ulaştı. Annemin üzüntüsünü ve çaresizliğini bu şekilde görmek beni derinden etkiledi. Beni bu günlere getiren ailemin bir maçımı izleme isteği neden birilerinin bu kadar garibine gittiği hala anlamış değilim. Ben bugün Amedsporda yarın farklı takımda oynayabilirim. Umarım tüm taraftarların huzur ve keyif içinde maçlara gidebildiği günleri futbolculuğa devam ettiğim yıllar içinde görmek nasip olur. Saygılarımla Oğuz Çetinkaya.”

3 aydır benim bir maçımı izlemek için gün sayan annem, babam, akrabalarım ve arkadaşlarım bugün oynanan Eyüpspor maçına gelen yasaklara rağmen sırf beni canlı izleyebilmek için Atatürk Olimpiyat Stadına gelmiş ve bir şekilde maça ailecek girip staddaki yerlerini aldıkları esnada polisin yaptığı kimlik kontrolü sonucunda babamın futbolcu yakını olduğunu ve benim ismimi verdiği için staddan çıkarışmışlardır. 10 yaşındaki kuzenim staddan çıkarıldıkları anlarını kayda almış ve video bana ulaştı. Annemin üzüntüsünü ve çaresizliğini bu şekilde görmek beni derinden etkiledi. Beni bu günlere getiren ailemin bir maçımı izleme isteği neden birilerinin bu kadar garibine gittiği hala anlamış değilim. Ben bugün Amedsporda yarın farklı takımda oynayabilirim. Umarım tüm taraftarların huzur ve keyif içinde maçlara gidebildiği günleri futbolculuğa devam ettiğim yıllar içinde görmek nasip olur. Saygılarımla Oğuz Çetinkaya. @amedsporsk @spor_21 @amedsportif

Oğuz Çetinkaya (@oguzcetinkaya3)'in paylaştığı bir gönderi ()

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here