Ana Sayfa Magazin Alışveriş Merkezinde Aleyna Tilki İlgisi!

Alışveriş Merkezinde Aleyna Tilki İlgisi!

0
Paylaş
Alışveriş Merkezinde Aleyna Tilki İlgisi!

Edirne’de sahneye çıkan şarkıcı Aleyna Tilki, sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra alışveriş merkezini hınca hınç dolduran hayranları için imza dağıttı. İmza dağıtımı sırasında zaman zaman yaşanan izdiham nedeniyle özel güvenlik görevlileri ile hayranlar arasında gerginlik yaşandı

Edirne’de bir alışveriş merkezinde düzenlenen organizasyonda genç şarkıcı Aleyna Tilki, hayranlarıyla bir araya geldi. Tilki, konserine ’Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla başladı.

Kendi şarkılarının yanı sıra popüler şarkılar da seslendiren Tilki, hit olan ’Sen Olsan Bari’ isimli şarkısını da seslendirdi.

Alışveriş Merkezinde Aleyna Tilki İlgisi!

Tilki, sevilen şarkılarını seslendirdikten sonra alışveriş merkezini hınca hınç dolduran hayranları için imza dağıttı. İmza dağıtımı sırasında zaman zaman yaşanan izdiham nedeniyle özel güvenlik görevlileri ile hayranlar arasında gerginlik yaşandı

Alışveriş Merkezinde Aleyna Tilki İlgisi!

Çoğunluğu çocuk hayranlarından oluşan Tilki’nin konserine yaklaşık 3 bin kişi katıldı.

Tilki’yi dinlemeye gelenler alışveriş merkezinin salonunu doldururken, yer bulamayanlar hizmet dışı bırakılan yürüyen merdivenlerde yer alarak Aleyna Tilki’yi dinleme imkanı buldu.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here