Ana Sayfa Magazin Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

1
Paylaş
Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

Son dönemlerin en dikkat çeken magazin figürlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, yine çok konuşulacak bir açıklamalara imza attı.

Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkısıyla tanınmış olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, yine isminden söz ettirmeyi başardı. Uçankuş TV’ye konuk olan 17 yaşındaki şarkıcı, çok yüksek sesle güldüğü için bazı mekanlardan kovulduğunu itiraf ederken, ‘çıplaklık’ konusu ile ilgiliki sözleriyle hayranlarını şaşırttı.

“İÇİMDEN GEÇENLERİ SÖYLESEM, BENİ SINIR DIŞI EDERLER”

Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

Keşke ayıp olmasaydı da herkes çıplak gezseydi diyen Aleyna Tilki, “İçimden geçen her şeyi Tweet atsam beni sınır dışı edenler.” dedi. Kendini çok beğenen Aleyna, aynaya her baktığında ne kadar mükkemmel olduğunu da söylemeden edemedi.

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

Aleyna Tilki, 2014 yılında TV 8’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye müsabakasına katılarak adını duyurmuştu. 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki Konya doğumludur. Annesi Trabzon Of’lu olan Tilki’nin babası ise Rus göçmenidir. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Dj Emrah Karaduman ile beraber çıkardıkları Cevapsız Çınlama şarkısı ile Youtube’da çok fazla dinlenmiştir.

ALEYNA TİLKİ EGOSU

Aleyna Tilki: Keşke Herkes Çıplak Gezebilse!

Popülaritesi her geçen gün artan Tilki’ye karşı antipati duyanların mazeretleri ise hoş şarkıcının bir uygulamada sarf ettiği ”Benim 1 yaşından beri fanlarım var” ve ” Herkes beni parmakla gösteriyor sürekli” gibi açıklamaları oldu. Tilki, ilaveten; “Ben ünlü bir çocuktum esasen. Hep tanınmış büyüdüm. Parmakla gösterilen bir çocuktum. Oturduğum semtte bütün insanlar beni tanırdı. Okula başladığımda herkes beni tanırdı. Bu yüzden hep tanınmışdim. Buna rağmen beni sevmeyenler olmuştur. Bu da hiç değişmemiştir esasen. Eleştirileri, kıskançlıkları güzel görüyorum. Çünkü bu benim ilk defa yaşadığım bir şey değil. Çocukluğumdan beri yaşıyorum bunu” sözlerini de sarf etti. Bu sözler sonrası Tilki’ye egosu ayrı kendisi ayrı gibi yakıştırmalar yapılıp Aleyna Tilki ve egosu diye hitap ediliyor.

Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here